דילים

העדיפות של כל אחד בטרם יוצא לחופשה בחו"ל, הוא למצוא את הדיל המתאים ביותר עבורו. דיל מתאים כמובן שיהיה חופשה במקום אטרקטיבי, בין אם לשם רביצה על החופים ובין אם כדי לטייל בין מקומות, חופשה ממנה תוכלו להפיק את המיטב, חופשה אותה תתכננו מראש ואליה תצאו בשקט ובשלווה.

דילים של הרגע האחרון

אבל לא תמיד תעמוד בפניכם האפשרות לתכנן הכל מראש. לעיתים בעיות עבודה, משפחה ואפילו בעיות כלכליות, ימנעו מכם להקפיד ולסגור את כל קצוות החופשה מראש, ככה שאת הדיל אותו תרצו להשיג, כנראה שכבר לא תשיגו. אך איך ניתן להבטיח חופשה ביעד אטרקטיבי במחיר אטרקטיבי לא פחות מהיעד? הפתרון הוא דילים של הדקה התשעים, דילים ברגע האחרון. אנשים רבים בשנים האחרונות אינם מתכננים את החופשה מראש ומעדיפים לעשות זאת דווקא באופן ספונטני, כך שיש מגוון רחב של חופשות של הרגע האחרון שמוצעות עבורם. הלחץ בעבודה, העובדה שכך הרבה יותר קל להפתיע את בן הזוג וכמובן שגם המחיר, הופכים את הדילים של הרגע האחרון למשתלמים ביותר ולכדאיים ביותר.

היכן מוצאים דילים כמה שעות לפני טיסה?

אם בעבר הדילים של הרגע האחרון הייתה נחלתם הבלעדית של סוכנויות נסיעות ספציפיות, כיום לא כך הדבר וכמעט לכל סוכנות נסיעות ולכל אתר באינטרנט יש מחלקה מיוחדת או סעיף מיוחד של התעסקות אך ורק עם הנושא הזה. אחד הדברים הפופולריים ביותר למשל, שמציע דילים לחו"ל של הרגע האחרון, הוא אפליקציה סלולרית, אפליקציה שם אתה מכניס את היעדים המועדפים עליך והמערכת מתריעה בפניך אם מתפנה מקום על טיסה לאחד מיעדים אלו, כשבדרך כלל הטיסות של הרגע האחרון באמצעות אפליקציה זו מקבלת את המשמעות המלאה של טיסות בדקה התשעים, מאחר ובדרך כלל הנוסע מקבל את ההתראה רק מספר שעות בודדות בטרם המטוס ממריא. הן בשיטה זו והן דרך סוכנויות הנסיעות, המצב בו מוצעות טיסות מוזלות של הרגע האחרון נגרם מאותה הסיבה- ביטולים של נוסעים. אם נוסע מסוים כבר שילם על הכרטיס ונאלץ מאי אילו סיבות לבטל אותה, הוא עדיין ישלם סכום משמעותי מהטיסה, מה שמציע לנוסע אחר את מקומו במחיר נמוך יחסית.