טיסות

לטוס לחו"ל זו אחת החוויות הגדולות ביותר שיש. שדה התעופה של ישראל מלא כמעט בכל יום ובכל לילה בהמוני ישראלים שטסים אל הלא נודע. חלקם אמנם עושים זאת לצורך נסיעת עסקים, חלק אחר מחליטים לעבור לגור במדינה מסוימת, אך מירב האנשים עושים זאת על מנת לטוס לחופשה.

טיסות עם קונקשן וטיסות צ'רטר

מגוון היעדים אליהם אפשר לטוס הוא מגוון רחב מאוד. כמעט לכל מדינה כיום ניתן לטוס ישירות, וגם במדינות אליהן לא ניתן להגיע באמצעות טיסה אחת, אפשר לנחות בעזרת טיסת המשך, טיסת קונקשן בעגה המקצועית. בטיסת קונקשן העיקרון פשוט. לעיתים מדובר ביעדים רחוקים אליהם יש חובה של עצירה לצורך תדלוק באחד מנמלי התעופה שבדרך, על מנת שיהיה אפשר להמשיך אל היעד. אך לעיתים מדובר ביעדים שדווקא כן אפשר לנסוע אליהם באופן ישיר, אך בשל עודף מקומות בטיסות אחרות, מעלים בפני הנוסע את האופציה לעשות קונקשן ביעד אחר, יעד אליו תוביל הטיסה היחסית ריקה, ומשך הטיסה יקח לו כמה שעות יותר מאשר אם היה עושה זאת בטיסה ישירה, אך בתמורה הוא ישלם מחיר זול יותר, לעיתים אף זול משמעותית. עוד סוג של טיסות הוא של טיסת צ'רטר, טיסת שכר. טיסת שכר היא טיסה מיוחדת, טיסה שהיא איננה טיסה סדירה, שיוצאת בדרך כלל בשל אירוע מיוחד. אירוע שכזה יכול להיות טיסה לחו"ל שארגן ועד העובדים של חברה מסוימת ושכר את המטוס על מנת להוביל את כל הנוסעים לחופשה, או קבוצת ספורט כלשהי שמתכוננת למשחק בחו"ל ושוכרת מטוס בו היא תטוס אל היעד יחד עם האוהדים שלה.

טיסות קונטיננטל

אבל לא רק הטיסות משתנות ומציעות אפשרויות שונות, גם חברות התעופה עצמן מעניקות אמצעים מעניינים לכל מי שמגיע אליהן ופורשות בפני הלקוח כמה אופציות מרתקות. אחת מהן שייכת לחברת קונטיננטל, חברה המתמחה בעיקר בטיסות לארצות הברית. לטוס עם חברת קונטיננטל מבטיח לך באופן כמעט תמידי טיסות זולות, כנראה הטיסות הזולות ביותר אותן תמצא מהיעד בו אתה נמצא כרגע אל עבר ארצות הברית, בדרך כלל אל נמל התעופה ניוארק אשר בעיקר ניו יורק.